Vodafone Türkiye 20 milyon aboneye ulaştı

Vodafone Türkiye’nin abone sayısı 20 milyona ulaştı. Vodafone Türkiye açıklamasına göre, şirket, Türkiye pazarına girdiği 2006 yılından bu yana abone sayısını yüzde 66 oranında artırdı.

20 milyon aboneye ulaşma vesilesiyle mayıs ayını kutlama ayı ilan eden Vodafone Türkiye, mevcut abonelerini ödüllendirirken, 20 milyonluk aileye yeni katılacak abonelere de cazip teklifler sunuyor.

20 milyonuncu abone kutlamaları çerçevesinde Vodafone Plaza’da düzenlenen ödül töreninde, Vodafone’un 20 milyonuncu abonesi İsmail Ceylan, ödülünü Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt’ün elinden aldı.

Vodafone Türkiye abone profilinin “ilk”lerini ve “en”lerini temsil eden kullanıcılar da bu kapsamda ödüllendirildi. Abonelere, son model akıllı telefon ve Vodafone marka tablet hediye edildi. En yaşlı Vodafone’lu Hanife Kurtoğlu (90 yaşında), en eski Vodafone’lu Ferhat Bayramoğlu (20 yıldır Vodafone abonesi), ilk Red abonesi Buğra Ardalıoğlu, ilk FreeZone abonesi Mustafa Güzelgöz ödül alanlar arasında yer aldı.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Gökhan Öğüt, telekomünikasyon dünyasında ana performans göstergesinin, operatörlerin kendi aboneleri tarafından tavsiye edilmesi olduğunu belirterek, “Biz de kendi abonelerimiz tarafından tavsiye edilme konusunda lider olmayı hedefledik ve bunu da başardık” dedi.

Öğüt, hizmet odaklı bir stratejik yaklaşımları olduğunu aktararak, “Hızla artan abone sayımız, abonelerimizin bize olan güveninin doğal bir yansıması. 20 milyon aboneye ulaşmış olmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz. Yatırımlarımız ve sunduğumuz yenilikçi ürün ve servislerle abonelerimizin kendi mucizelerini yaratmalarına destek olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın