Vodafone’dan ‘akıllı’ Red Business tarifeleri

Vodafone, abonelerin kullanım alışkanlıklarına göre paket öneren Red Business tarifelerini kullanıma sundu. Şirket açıklamasına göre Vodafone, kurumsal müşterileri için sunduğu Vodafone Red Business tarifelerini “Vodafone 4,5G” uyumlu yeni özelliklerle zenginleştirdi. Hiçbir tarifede olmayan akıllı özelliklerin eklendiği Vodafone Red Business, abonelerin kullanım alışkanlıklarına göre doğru paketi otomatik tanımlayarak hem yurt içinde hem de yurt dışında kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

Vodafone Red Business aboneleri, tarifelerinin Her Şey Dahil Pasaport özelliği sayesinde, 51 ülkede aynen Türkiye’deymiş gibi konuşuyor, mesajlaşıyor ve İnternet’e giriyor. Diğer yandan, 51 ülke dışındaki ülkelerde paketi biten aboneler, “Kontrollü Aşım Teknolojisi” sayesinde, kullanıma göre otomatik tanımlanan ve tüketimlerine göre ücretlenen aşım paketlerinden yararlanabiliyor.

“Tüm çözümlerimizi tek çatı altında sunuyoruz”

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kurumsal kullanıcılara en iyi Vodafone 4,5G deneyimini yaşatmak amacıyla Vodafone Red Business tarifelerini yeni özelliklerle daha zengin ve akıllı hale getirdiklerini belirtti.

Aksoy, şunları kaydetti:

“Vodafone Türkiye Kurumsal İş Birimi olarak Türkiye’deki tüm işletmelerin telekom ihtiyaçları için uçtan uca çözümler sunuyor, özel çözümler geliştiriyor ve uyguluyoruz. Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme hedefimiz doğrultusunda kurumların tamamının dijital dönüşümlerini gerçekleştirmeleri için tüm çözümlerimizi tek çatı altında sunuyoruz. Bu kapsamda Vodafone Red Business tarifelerini 4,5G lansmanının ardından yeni özelliklerle geliştirdik.

Vodafone Red Business portföyümüze hiçbir tarifede olmayan akıllı özellikler eklerken yeni 4,5G servislerimizle de daha zengin bir portföy oluşturduk. Vodafone Red Business’ın akıllı özellikleriyle abonelerimizin kullanım alışkanlıklarına göre doğru paketi otomatik tanımlayarak hem yurt içinde hem de yurt dışında hayatlarını kolaylaştırıyoruz. Vodafone Türkiye olarak mobil teknolojilerin gücüyle kurumsal abonelerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayarak onlara yeni fırsat ve avantajlar sunmaya devam edeceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın