Vodafone’dan “Dünya Çiftçiler Günü”ne özel kampanya

Vodafone, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü’ne özel bir kampanyayla Vodafone Çiftçi Kulübü’nün 800 bini aşkın üyesine, kampanya kapsamında 14 Mayıs’ta tüm Vodafone’lularla 1 gün boyunca geçerli 100 dakika, konuşma, 100 SMS ve 100 MB internet hediye ediyor.

Vodafone açıklamasına göre, Çiftçi Kulübü üyeleri kampanyadan yararlanmak için ONAY yazıp, 1006’ya SMS atmaları yeterli. Çiftçi Kulübü’ne henüz üye olmamış Vodafone aboneleri ise CIFTCI yazarak 2434’e göndererek Çiftçi Kulübü’ne ücretsiz üye olabiliyor.

Vodafone Türkiye’nin 2009 yılında Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı işbirliğiyle hizmete sunduğu ve bugüne kadar 1 milyonu aşkın çiftçiye ulaşan Vodafone Çiftçi Kulübü programı, tarımsal ve kırsal kalkınmaya katkıda bulunarak tarımda dijital dönüşümü sağlama hedefiyle, çiftçilerin sosyal ve ekonomik hayata eşit katılımına destek oluyor.

Türkiye’de ilk kez çiftçilere odaklı sosyal bir iş modeli olarak Vodafone tarafından başlatılan ve sektörde öncü olan bu programla, ayrıcalıklı tarife ve kampanyalardan, kırsal alanda su kullanımı ve tarımsal verimlilik hakkında bilinçlendirme çalışmalarına kadar uzanan geniş bir çözüm ve hizmet yelpazesi sunuluyor.

Üyelerine iş süreçlerini daha efektif şekilde yöneterek verimlilik ve tasarruf sağlama imkanı sağlayan Vodafone Çiftçi Kulübü kapsamında, sunulan Çiftçi Haber Paketi ile 88 ürün çeşidine ve 966 ilçeye özel içeriklerden şimdiye kadar 1,3 milyon kişi yararlandı.

Ayrıca 1,1 milyon farklı içerik paylaşıldı ve 730 milyon SMS gönderildi. Çiftçi İlan Servisi ile ise 35 bin ilan gönderimi yapıldı. Çiftçi tırı ile 250 bin kilometre yol katedildi, 495 ilçe/köy ziyaret edildi ve 9 milyon kişiye ulaşıldı.

Çiftçi Kılavuzu 11 bin kullanıcı tarafından indirildi. Vodafone Çiftçi Kulübü, 2014 yılında 34 Avrupa ülkesinden 338 projenin katıldığı “Social & Business Co-Creation: Collaboration for Impact” yarışmasında Jüri Ödülü’ne layık bulundu. Vodafone Çiftçi Kulübü hakkında ayrıntılı bilgiye www.vodafone.com.tr/ciftcikulubu adresinden ulaşılabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonu doğrultusunda, teknolojinin yanı sıra sosyal ve hizmet alanlarındaki yatırımlara da büyük önem verdiklerini belirtti.

Çifte sorumluluk anlayışıyla hayata geçirdikleri projeler arasında yer alan ve çiftçileri mobil teknolojiler aracılığıyla bilinçlendirme hedefiyle hizmete sundukları Vodafone Çiftçi Kulübü programıyla, çiftçilerin iş süreçlerini dönüştürerek dijital geleceğe hazırlanmalarına yardımcı olduklarını ifade eden Buruk, şunları kaydetti:

“‘Vodafone Çiftçi Kulübü çiftçinin daima yanında’ söylemiyle çıktığımız yolda çiftçilerimizi Dünya Çiftçiler Günü’nde yalnız bırakmıyoruz ve sevdikleriyle doya doya konuşmaları için hediye dakika, SMS ve internet veriyoruz. Vodafone olarak daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle Türkiye’de herkese ilham verme hedefimiz doğrultusunda çiftçilerimizin hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle tüm çiftçilerimizin Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlarım.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın