Vodafone’dan faturasız abonelere ‘Bittikçe Dolan Tarife’

Vodafone, “Bittikçe Dolan Tarifeler” ile faturasız abonelere sunduğu inovatif çözümlere devam ediyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Vodafone, faturasız aboneleri için sunduğu inovatif çözümlerine bir yenisini ekledi. Vodafone’un faturasız aboneleri, “Bittikçe Dolan Tarifeler” ile tarifelerinin dakika, SMS ve internet içeriği zamanından önce bitse de yarı yolda kalmıyor.

Ayda 17 liradan başlayan fiyatlarla sunulan “Bittikçe Dolan Tarifeler” kapsamında faturasız aboneler, Vodafone Online Self Servis veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasını kullanarak ya da tek bir SMS göndererek tarifelerindeki dakika, SMS veya interneti 10 lira, tüm içeriği ise 15 lira karşılığında yeniden yükleyebiliyor.

“Vodafone faturasızlar”ın istedikleri her ay faydalanabildiği “Bittikçe Dolan Tarifeler” ile kullanıcılara 1 GB’dan 3 GB’a kadar çeşitlenen geniş bir internet portföyü sunulurken, tarifenin dolması durumunda 3 GB’ın üzerine çıkma imkanı da sağlanıyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Fatih Uysal, Vodafone Türkiye olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdikleri tüm faaliyetlerine abonelerin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya özen gösterdiklerini belirtti.

Uysal, şunları kaydetti: “Müşteri Memnuniyeti Programımız ile de bu alanda yeni bir dönem başlattık. Bu doğrultuda, müşterilerimizin artan mobil internet kullanımı ve ihtiyacını karşılamak üzere ürün ve kampanyalarımızı sürekli yeniliyoruz. Son olarak, ay sona ermeden tarife içeriklerinin bitmesi nedeniyle yarı yolda kalabilen faturasız abonelerimizin hayatını kolaylaştırmak için ‘Bittikçe Dolan Tarifeler’i geliştirdik. Türkiye’de bir ilk olan bu tarifelerle, faturasız abonelerimiz, ay içinde azalan ya da zamanından önce biten tarife içeriklerini Vodafone Online Self Servis veya Vodafone Yanımda mobil uygulamasını kullanarak ya da her an her yerde tek bir SMS göndererek yeniden doldurabiliyor. Vodafone Türkiye olarak, faturasız abonelerimizin mobil iletişim deneyimini zenginleştiren fırsatlar sunmaya devam edeceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın