Vodafone’dan numara taşıma kampanyası

Vodafone, numarasını daha önce Vodafone’a taşımamış aboneler için kampanya başlattı. Kampanya kapsamında hem numarasını Vodafone’a ilk kez taşıyan aboneler hem de bu aboneleri numaralarını taşımaları için davet eden Vodafonelular 3 GB mobil internet veya Vodafonelularla 3 bin dakika konuşma kazanacak.

Vodafone açıklamasına göre, şirketin yeni kampanyasıyla numarasını daha önce Vodafone’a taşımamış aboneler ve onları davet eden Vodafonelu arkadaşları, fırsatlardan yararlanma şansı yakalayacak. 31 Mayıs tarihine kadar geçerli olacak kampanyayla numarasını Vodafone’a ilk kez taşıyan aboneleri, 15 TL’den başlayan tarifeler ve bu tarifelere ek Vodafonelularla 3 bin dakika konuşma veya 3 GB mobil internet hediyeleri kazanacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, dijital dönüşüm vizyonu doğrultusunda mobil iletişim teknolojilerinin gücünü kullanarak abonelerin hayatını kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirtti.

Vodafone Türkiye olarak, odağına müşteri memnuniyetini yerleştirdikleri tüm faaliyetlerinde abonelerinin beklenti ve ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaya büyük özen gösterdiklerini ifade eden Buruk, şunları kaydetti:

“Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz yeni numara taşıma kampanyasıyla Vodafonelu olmayan herkesi Vodafone dünyasının ayrıcalıkları ile tanıştırmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda, numarasını ilk kez Vodafone’a taşıyanlar ve onları davet eden Vodafone’lu abonelerimize 3 GB mobil internet veya Vodafonelularla 3000 dakika hediye ediyoruz. Aboneleri tarafından en çok tavsiye edilen operatör olarak, herkesi bu avantajdan yararlanmaya ve 21 milyonluk mutlu Vodafone ailesine katılmaya davet ediyoruz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın