Vodafone’dan Özgür Çalışan Paketleri

TechnoLogic 24 Kasım 2016 0
Vodafone’dan Özgür Çalışan Paketleri

Vodafone, kurumsal hat sahiplerine yönelik geliştirdiği “Özgür Çalışan Paketleri” ile kullanıcılara kendi kredi kartlarıyla ek paket alma imkanı sunuyor. Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, şirket, çalışanlara özgürce iletişim kurma imkanı sunan yeni paketler geliştirdi.

Kurumsal hat aboneleri için tasarlanan “Özgür Çalışan Paketleri” ile kullanıcılar, kurumsal tarife ve paket seçeneklerinin yetersiz kalması durumunda ekstra kullanım yapabilmek için kendi kredi kartlarıyla ek paket satın alabilecek. Böylece şirket yetkilisi onayına gerek kalmadan yapılabilecek ek paket satın alma işleminin bedeli şirket faturasına da yansımayacak.

Söz konusu özellik sayesinde çalışanlar, dilediği gibi iletişim kurma avantajını elde edecek. “Özgür Çalışan Paketleri” ile çalışanlar, hem özel hem de iş için çift telefon taşıma derdinden de kurtulmuş olacak.

Paketler kapsamında “data”, “ses/SMS” ve “uluslararası dolaşım” olmak üzere 3 kategoride ek paket seçenekleri sunuluyor. Buna göre, data kategorisinde günlük 5 GB, haftalık 5 GB, hafta sonu 5 GB ve aylık 5 GB data paketleri sağlanırken, ses/SMS kategorisinde aylık bin dakika ve bin SMS içeren ek paket satın alınabiliyor.

Uluslararası dolaşım için ise 30 dakika/MB, 100 dakika/MB ve 250 dakika/MB olmak üzere 3 ek paket seçeneği bulunuyor. “Özgür Çalışan Paketleri” “Online Self Servis”, “Vodafone Yanımda” uygulaması ve “İnteraktif Sesli Yanıt” kanalları üzerinden satın alınabiliyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, kurumsal abonelerinin hayatını mobil teknolojilerin gücüyle kolaylaştırmayı hedeflediklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Vodafone olarak, bugün sadece bir mobil iletişim şirketi olmaktan çıkarak birçok sabit iletişim hizmetini de tek elden sunan ve abonelerine her an her yerden yüksek hızlı internete bağlanma avantajı sağlayan bir genişbant telekomünikasyon şirketi konumundayız. Bu kapsamda, Türkiye’deki tüm işletmelerin telekom ihtiyaçları için uçtan uca özel çözümler sunuyor ve uyguluyoruz. Kurumsal hat sahipleri için geliştirdiğimiz Özgür Çalışan Paketleri ile çalışanlara şirket tarifesine bağlı kalmadan diledikleri ek paketi alma imkanı sağlıyoruz. Böylece çalışanlar özgürce iletişim kurma imkanına kavuşuyor. Vodafone olarak, kurumsal kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştıran çözümler sunmaya devam edeceğiz.”

Bir cevap yazın »