Vodafone’lular dakikalarını internet olarak da kullanabilecek

Vodafone’un yeni Dönüşen Tarifesiyle kurumsal müşteriler artık ihtiyaçlarına göre dakikalarını internet olarak da kullanabilecek. Buna göre Dönüşen Tarifede bulunan her 1 dakika, 1 MB olarak mobil internete dönüşebiliyor.

Vodafone’dan yapılan açıklamaya göre, işletmeleri yarının ihtiyaçlarına bugünden hazırlamak üzere Yarına Hazırım Platformu’nu geliştiren şirket, mobil iletişim sektöründe bir ilki hayata geçirdi.

Vodafone’un yeni Dönüşen Tarifesiyle işletmeler işlerini takip etmek için mobil internete ihtiyaç duyduğunda, dakikaları internete dönüşüyor ve ekstra bir internet paketi almalarına gerek kalmıyor.

Vodafone İş Ortağım’ın yeni Dönüşen Tarifesinde hiçbir sınır ve kısıtlama olmadan 1 dakika 1 megabayt internete eşit olarak sunuluyor. Abone akıllı telefonuyla tarifesindeki dakikalarını internet olarak kullanabiliyor.

İşletmelerin maliyet kontrolünü yapabilmeleri için Vodafone İş Ortağım’ın tarifesinin yanında akıllı durma özelliği de veriliyor. Böylece istenirse Dönüşen Tarife duruyor ve ek paket almadıkça faturayı aşmıyor.

Vodafone İş Ortağım Dönüşen Tarife, dakikaları internet olarak kullanma özgürlüğü sunarken 21 milyon Vodafone’luyla sınırsız görüşme avantajı da sağlıyor. Tarifedeki dönüşen dakikalar harcandığında ve durma özelliği devreye girdiğinde bile Vodafone’lularla sınırsız görüşme kesilmiyor ve özgürce kullanılabiliyor.

Yeni kurumsal tarifede 45 liraya bin dönüşen dakika, 60 liraya 2 bin dönüşen dakika ya da 75 liraya 3 bin dönüşen dakika sunuluyor.

5 ve üzeri Red Business hat sahibi kurumlar 24 ay taahhütle yeni Vodafone İş Ortağım Dönüşen Tarifeyi yüzde 50 indirimle alabiliyor.

Dönüşen dakikalar bittiğinde 5 liraya 500 dönüşen dakika alınarak her yöne dakika ya da internet olarak kullanım devam ediyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şirket olarak Türkiye’de dijital dönüşümün lideri olma vizyonlarıyla, en yeni akıllı teknolojileri Yarına Hazırım Platformu’yla işletmelere sunduklarını bildirdi.

Kurumsal müşterilerinin tamamının ekstra maliyetlere katlanmak zorunda kalmadan mobil internet kullanarak verimliliklerini artırmasını hedeflediklerini aktaran Aksoy, şunları kaydetti:

“Bunu başarmak için sektörde bir ilki gerçekleştirerek 1 dakikanın 1 megabayt internete eşit olduğu yepyeni Dönüşen Tarifeyi kurumsal müşterilerimize sunuyoruz. Artık Dönüşen Tarifedeki tüm Vodafone’lu işletmeler sahip oldukları dakikaları isterlerse internet olarak kullanıp her an her yerden bilgi akışı sağlayarak iş süreçlerini takip edebilecek. Vodafone olarak kurumsal müşterilerimizin rekabette öne geçmesi için yeni çözümler sunmayı ve onlara avantaj sağlayan ilkleri hayata geçirmeyi sürdüreceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın