TechnoLogic – Yandex, kurumsal e-posta servisi başlattı


Yandex, kurumsal e-posta servisi başlattı

TechnoLogic 02 Ekim 2012 0
Yandex, kurumsal e-posta servisi başlattı

Sınırsız e-posta kapasitesi ve yüksek boyutta ileti gönderimi sağlayan Yandex.Mail altyapısı, 1000 adet e-posta adresine kadar ücretsiz olarak alan adı sahibi kişi ve kurumların hizmetine sunuldu.

Bugünden itibaren alan adı sahibi tüm kişi ve kurumlar kendi alan adlarını kullanarak 1000 adete kadar kurumsal e-posta hesabını Yandex.Mail altyapısını kullanarak ücretsiz ve zahmetsizce kullanabilecek. Özellikle sınırsız e-posta kapasitesi ve büyük boyutta ileti gönderebilme özelliğiyle çok ilgi gören Yandex.Mail’i kendi alan adlarıyla kullanmaya karar veren kişi ve kurumlar, e-postaların barındırılması ve sunucuların bakımı gibi masraflardan tamamen kurtulacak.

Yandex.Mail’in sunduğu diğer avantajlar arasında aşağıdakiler sıralanabilir:

  • Hızlı ve kullanıcı dostu arayüz
  • Tüm yazışmaları istenmeyen e-posta, virüsler ve yetkisiz girişlere karşı etkili bir şekilde koruyan güvenli veri depolama sistemi
  • Otomatik olarak yeni adresler ekleme ve ipucu verme işlevlerine sahip adres defteri
  • İnternet bağlantısına sahip her yerden ve mobil cihazlardan her an erişim
  • HTTPS uzantısı ve SSL güvenlik protokolü desteği
  • POP3 ve IMAP istemcileri desteği

Kendi alan adı uzantılarıyla Yandex.Mail kullanmak isteyenler, varolan e-posta hesaplarını ve içindeki yazışmaları Yandex.Mail’e kolayca nakledebilecek ve kendi web sitelerine yeni kullanıcılar için e-posta kutuları kurma fonksiyonunu ekleyebilecekler.