Yeni ‘Örümcek Adam’ belli oldu

Örümcek Adam’ın yeni bölümünde süper kahramanı İngiliz aktör Tom Holland canlandıracak.

Marvel Comics tarafından bir çizgi karakteri olarak yaratılan Örümcek Adam’ın sinemaya uyarlanan yeni bölümünde Peter Parker’ı kimin canlandıracağı belli oldu.

Sony Pictures tarafından yapılan açıklamada yeni Spider Man, Kıyamet Günü (The Impossible) adlı filmle adını duyuran 19 yaşındaki İngiliz aktör Tom Holland olacak.

tomholland

Sony Pictures Genel Müdürü Tom Rothman, “Casting esnasında birbirinden yetenekli birçok genç oyuncu gördük ama Tom ile yapılan deneme çekimleri sıradışıydı” diye konuştu.

Deutsche Welle Türkçe’nin haberine göre, gizli kimliği Örümcek Adam olan Peter Parker adlı kahramanı daha önce Tobey Maguire ve Andrew Garfield canlandırmıştı.

Sony Pictures, Holland’ın başrolde olacağı Spider Man’in yeni bölümünü 2017 yazında sinemalara getirmeyi planlıyor. Filmin yönetmenliğini Jon Watts yapacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın