Yeni Sony Xperia Z2 Turkcell’de

Turkcell Platinum, Sony’nin yeni amiral gemisi Sony Xperia Z2’yi tarifeye ek ayda 93 TL’den başlayan fiyatlarla sunuyor. Dünyanın en iyi kamera teknolojisini Full HD’den dört kat keskin video çekim özelliği ile birleştiren Xperia Z2, mükemmel görüntü kalitesi, ultra hızlı işlemcisi ve uzun ömürlü bataryasıyla akıllı telefon deneyimini zirveye taşıyor.

Turkcell, Platinum müşterileri için ayrıcalıklı akıllı telefon kampanyalarına Sony’nin akıllı telefon dünyasını altüst eden en yeni akıllı telefonu Sony Xperia Z2 ile devam ediyor. Üstün teknolojiyi şıklık ve işlevsellikle buluşturan Xperia Z2, Platinum tarife seçeneklerine ek 24 ay boyunca ayda 93 TL’den başlayan fiyatlarla Turkcell Platinum müşterileriyle buluşuyor.

Turkcell İletişim Merkezleri ya da www.turkcell.com.tr üzerinden ulaşılabilen Xperia Z2; siyah, beyaz ve mor renk seçenekleriyle tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni Sony Xperia Z2; 4K çekim özelliği, video yaratımı için yeni akıllı sosyal kamera uygulamaları, Full HD TRILUMINOS ekranı, yeni Live Colour LED teknolojisini ultra hız ve dayanıklılığı ile birleştirerek akıllı telefon deneyimini yeni bir seviyeye taşıyor.

Xperia Z2, akıllı telefonda teknolojinin yeni deneyim noktasını 4K çözünürlükte video çekebilme özelliği olarak belirliyor. Cihaz, Full HD’nin dört katı olan 4K çözünürlüklü video çekimi ile profesyonel kamerayı akıllı telefona taşıyor. Kendi filminin yönetmeni olmak isteyenler, Xperia Z2’nin “Movie Creator” özelliği ile videoların üzerinde istediği değişiklikleri yapabiliyor, istediği kareyi çıkarabiliyor, farklı efektler ekleyebiliyor ve ön izleme yapabiliyor.

BRAVIA görüntüleme teknolojisini, 5.2 inç boyutundaki Full HD TRILUMINOS ekranla birleştiren Xperia Z2, dünyanın ilk Live Colour LED ekranıyla gerçeğe en yakın, keskin ve canlı görüntüleme deneyimi için en geniş doğal renk paletini sunuyor. Xperia Z2, aynı zamanda her görüntüyü analiz eden ve en keskin videoları oluşturmak için eksik pikselleri yeniden oluşturan X-Reality özelliğini de barındırıyor.

Qualcomm Snapdragon 801 dört çekirdekli 2.3 Ghz işlemcisiyle Xperia Z2, ultra hızlı. 4G teknolojisine de uyumlu olan Xperia Z2, Sony’nin akıllı telefonlarının pil ömrünü 4 katına kadar artıran Batarya STAMINA Modu’nu 3200 mAh’lık bataryasına sahip.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir