TechnoLogic – Yeni yılda sevgilime ne alsam?


Yeni yılda sevgilime ne alsam?

TechnoLogic 02 Aralık 2016 0
Yeni yılda sevgilime ne alsam?

Yaklaşan yeni yıl eğlencelerinin hazırlıkları arasında en çok kafa kurcalayan, kararsızlıkta bırakan ve seçimi en zor olan noktası sevgiliye alınacak hediyedir. Pek çok seçenek vardır ve siz onların arasından en beğeneceği hediyeyi seçmek zorunda olduğunuzdan bu tahmin yürütme için çabalar durursunuz. Arkadaşlarınıza sorarsınız, kendisinin ne istediğini anlamak amacıyla ağzından laf almaya çalışırsınız nitekim uğraşır durursunuz. Günümüz teknolojisinin en güzel kazançlarından olan internette yeni yıl hediyeleri hakkında sıkı bir araştırma yapma şansına sahipsiniz. Böylelikle birilerinin fikrini almaktan da kurtulmuş olur kendi kararınızı kendiniz verebilirsiniz.

Unutmamamız gereken bir şey var ki o da hediye alırken yahut verirken önemli olan değerdir. Peki, nedir bu değer, tabi ki düşünülmektir ki bir hediye seçiminde ne kadar özen ve düşünce varsa o hediyeyi o kadar değerli kılar. Maddiyatın satın alamayacağı tek unsurdur maneviyat. Bu noktada erkek arkadaşa yılbaşı hediyesi seçimi yaparken maddiyatın ikinci seviyeye çekilmesi hediye üzerine yazılacak ufak bir notla hediyenin değerinin artırılabilmesi mümkün olacaktır. Hiçbir hediye sevginizin üzerine çıkamaz. Bu sevgiyi hissettirebilmek onu özel kılan en önemli değerdir. Yapacağınız seçim ikinizin beraber olduğu bir fotoğraf albümü olacaksa bu albüm üzerine iliştireceğiniz bir not sevgiyi en özel kılan anları yaşanmanızı sağlayacaktır. Üzerinde emek erilen hiçbir şey karşılıksız kalmaz. Emek vererek, hissederek, düşünerek yaptığınız seçim enerjisi karşınızdaki kişiye geçecek ve ona düşünüldüğünü hissettirecektir.

Sevgiliye En Özel Hediye Seçimleri

Özel günlerde pahalı hediyeler yerine ufak ancak ince hediyeleri seçebilmek sevgiliye yeni yıl hediyesi için daha doğru olacaktır. Bazı kişiler -ki genellikle evli çiftler bunu yapmakta- kolaya kaçmakta ve ihtiyacı olan çok istediği pahalı bir ürünü alarak günü geçiştirmeye çalışmakta ki bu da bir süre sonra evliliğin heyecanını kaçıran bir unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunu yerine ihtiyacı olan ve alınması gereken ürünü daha sonraya bırakarak beraber seçmeyi tercih ederek ufak ama his dolu bir hediye seçmek heyecanı artıran sevgiyi kamçılayan bir nokta olacaktır. Her insan düşünüldüğünü bilmek ister ve bunu bilmek kadın erkek her kesimi heyecanlandırır. Bu da asla pahalı ihtiyaç ürünleri değildir.


   Bu haberler de ilginizi çekebilir!»