TechnoLogic – Yerli sosyal ağ Freelyshout’ın Android uygulaması yayında


Yerli sosyal ağ Freelyshout’ın Android uygulaması yayında

TechnoLogic 23 Haziran 2016 0
Yerli sosyal ağ Freelyshout’ın Android uygulaması yayında

Tüm sınırları ortadan kaldırıp daha güvenli ve özgür bir internet ortamı sağlamayı amaçlayan yerli sosyal ağ Freelyshout, mobil uygulamasını yayınlayarak sosyal ağ dünyasına iddialı bir giriş yaptı.

Sitenin eski versiyonunda yaşanan sorunların tamamen ortadan kaldırıldığını söyleyen yetkililer, şu görüşleri paylaştı:

“Performans konusunda hiçbir olumsuz eleştiri almadık, bu konuda tam anlamıyla bir başarı yakaladık diyebiliriz. Bu başarıyı miladın gerisinde kalan Freelyshout’tan edindiğimiz, miladın ötesini hazırlarken yaşadığımız deneyimler sayesinde koruyacağız.

Kurulum süreciyle birlikte dört senelik süreçte yaşadığımız tecrübeler, Freelyshout kullanıcısın beklediğine değen bir platform oluşturmamızı sağladı. Sadece mobilden değil, televizyondan dahi kullanabilecekleri bir sosyal ağı tüm dünyaya açtık. Ancak geliştirdiğimiz yepyeni özellikler gibi uygulamaları da kısa aralıklarla yayınlayacağız.

Birkaç ay önce ‘Freelyshout uygulamasını ilk önce hangi platformda kullanmak istersiniz?’ adı altında bir anket oluşturup interaktif bir ortam hazırlayarak sıralamayı belirledik. Kullanıcıların çoğunluğu Android versiyonun öncelikli yayınlanmasını tercih etti. Diğer versiyonlar da son teste tabii tutularak yayınlanacak.”

Freelyshout Android uygulaması buradan indirilebilir.