‘Yılın Dijital Ajansı Ödülü’ Akıl Fikir İşleri’nin

Sektöründe Türkiye’nin öncüsü Webrazzi’nin her yıl düzenlemiş olduğu ve sektörün “en”lerinin seçildiği yarışmada, 37 farklı kategoride prestij sahibi markalar, kişiler ve kuruluşlar yarıştı.

Bu yıl da gerçekleşen Webrazzi 2015 Ödülleri’nin “Yılın Dijital Ajansı” kategorisinde 10 ajans arasından, sektör profesyonellerinin de katıldığı oylama sonucunda Akıl Fikir İşleri ”Yılın En İyi Dijital Ajansı” ödülüne layık görülmüştür.

Akıl Fikir İşleri, 2012 yılında kurularak butik ve proje bazlı nice işler yapmak için emin adımlarla büyüdü. Markaların talepleri doğrultusunda kendi yaratıcılığını katarak bugünkü haline evrildi ve dikeylerini aynı oranda arttırdı.

Türk Hava Yolları için hazırlamış olduğu global ölçekli Istanbul | Flow Through the City of Tales projesiyle büyük ses getiren Akıl Fikir İşleri bugün 360 derece dijital hizmet veren, markalara her konuda uzun ve kısa vadeli çözüm ortakları sunan bir ajans konumundadır.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın