Yurt dışı mobil internette avantaj

Turkcell, kurumsal hat kullanıcılarına yurt dışındayken cep telefonlarının yanı sıra, VINN ve tabletleri için otomatik tanımlanan yüksek kotalı avantajlı paket kolaylığı sağlıyor.

Turkcell açıklamasına göre, şirket çalışanları kurumsal data hatları üzerinden 500 MB ve 1 GB olarak sunulan aylık internet paketleriyle, en çok ziyaret ettikleri 50 ülkede interneti yüzde 40’ı aşan fiyat avantajıyla kullanabilecek. Böylece, Turkcell’li şirketler, cep telefonlarına göre yaklaşık 2,5 kat daha fazla Internet tüketen tablet ve VINN’ların tüm iletişim ihtiyaçlarını, şirket çalışanlarının alternatif bir bağlantı arayışına gerek kalmadan çözmüş olacak.

Kurumsal kullanıcılar, data hatlarına özel yeni MGB Akıllı yurt dışı paketleriyle 500 MB veya 1GB’lık yüksek kotalı paketlerden birini seçerek tablet ya da bilgisayarlarından işlerini sürdürebilecek. Paketlerde bulunan akıllı özellik sayesinde şirketlerin bir defa paketleri seçmeleri yeterli olacak. Paketler yurt dışındaki kullanımlarda otomatik olarak devreye girerek, yurt dışında internetsiz kalmak ya da paket alımını her seferinde takip etmek gibi problemleri ortadan kaldıracak.

Paketleri kullanan kurumsal hat kullanıcıları, yüksek kota avantajının yanında en çok iş seyahati yaptıkları 50 ülkede data hatlarından internete bağlanarak, tüm işlerini tablet ya da bilgisayarlarından alternatif bir bağlantıya ihtiyaç duymadan yürütebilecek.

Turkcell’in tablet ve VINN’lara özel tasarladığı yeni paketleri fiyat avantajı da sunuyor. Kurumsal şirketler mevcut tarifelere göre yüzde 40’dan fazla tasarruf sağlayarak, 500 MB’lik paket için 129 lira, 1GB’lik paket için ise 199 lira ödeyerek Internet kullanabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir