Acer ilk ‘phablet’i Liquid S1’i tanıttı

Acer profesyoneller ve benzer şekilde maceraperestlerin yeni yol arkadaşı olmak için tasarlanan ilk “phablet” cihazını Tayvan Computex Fuarında tanıttı. Geniş bir 5.7″ HD 1280 x 720 ekran ve akıllı uygulamalarla birlikte, Acer Liquid S1 mobil verimliliği ve eğlenceyi bir üst seviyeye taşıyor.

Tek/çift SIM kartı, Android 4.2 Jelly Bean, dört çekirdekli 1.5 GHz işlemci ve gün boyunca dayanan pil gücüne sahip olan Liquid S1 bir tablet bilgisayarın çalışma verimliliği ile bir akıllı telefonun rahatlığını ve zengin multimedya özelliklerini bir araya getiriyor. Bu, kullanıcıların iletişim kurmaları ve keşfetmeleri için daha fazla olasılığı ortaya çıkaran all-in-one bir mobil cihaz.

Ses Komutuyla Açma kişisel ses komutlarını kaydederek ve kullanarak uygulamaları veya arayüzleri doğrudan açar. Kullanıcılar Liquid S1’i hızlı bir şekilde ana ekran, kamera, SMS veya çağrı tuş takımına cihaza dokunmadan, tek bir kolay adımda açabilir. Acer veri trafiği yöneticisi özellikle sınırsız bir veri planı olmayan kullanıcılar için yararlı olan günlük ve aylık veri kullanımını takip eder.

Liquid S1 will 2013’ün 3. çeyreğin Fransa, Belçika, Hollanda, Ukrayna, Rusya, İngiltere ve Almanya’dan sonra İspanya ve İtalya’da 349 €’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın