Adobe tutkunlarının yeni adresi: Acrobat Club

Adobe kullanıcıları Adobe Acrobat ile ilgili tüm bilgilere www.acrobatclub.com adresi üzerinden artık kolayca erişebilecek. Zamandan tasarruf ettiren ve verimliliği artıran Acrobat yazılımları ofis hayatını kolaylaştırırken, kullanıcıları kendilerine daha fazla zaman ayırabiliyor.

Acrobat ile ilgili başarı hikayelerine yer verilen Acrobat Club sitesinde ayrıca, site üzerinden kullanıcılar bu ürünle ilgili yaşadıkları deneyimleri ziyaretçilerle paylaşma şansını da yakalayacak.

Acrobat Club sayfasında kullanıcıları sürprizler de bekliyor… Eğer siz de bir Acrobat X kullanıcısıysanız, Acrobat’ın sizin hayatınızı nasıl kolaylaştırdığını paylaşmanız artık mümkün. Bunun için sitede “Sizin Köşeniz” bölümünde yer alan butona tıklayarak formu doldurup başvuru yapılması yeterli oluyor.

Sitede bu bölümler dışında ilgi çekici ve faydalı başka bölümler de yer alıyor. Bunlardan biri ‘Başarı Hikayeleri’ bölümü. Burada Adobe Acrobat sayesinde dünyanın çeşitli bölgelerinde gerçekleştirilen başarılı projeler hakkında detaylı bilgiler bulunuyor.

“Acrobat’ı Yakından Tanıyın” bölümünde ise Acrobat’ın öne çıkan özellikleri yakından incelenebiliyor. MS Office dosyalarından pdf yaratımına, saklanmış bilgileri yok etme yöntemlerinden, Acrobat X sırlarına kadar birçok faydalı bilgi bu bölümde mevcut.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın