Aile Bakanlığı’ndan ‘temiz Twitter’ kampanyası

Popüler sosyal paylaşım sitesi Twitter tartışmalarına Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı el attı. Bakan Fatma Şahin’in talimatıyla, ‘Temiz Twitter’ kampanyası için çalışma başlatıldı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bu çalışmayı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun başında bulunduğu AK Parti AR-GE Başkanlığı ile birlikte yürütecek.

Hürriyet’in haberine göre, bakanlık kaynaklarının, “Henüz çok yeni, daha işin başındayız” dediği bu çalışma ile özellikle kamuoyunda da tartışmalara yol açan Twitter mesajlarıyla ilgili şikâyetlerin masaya yatırılacağı belirtildi.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

1 thought on “Aile Bakanlığı’ndan ‘temiz Twitter’ kampanyası

    mert

    (18 Aralık 2013 - 19:53)

    Kampanya iyide bunu yönetip idare edecek hiç devlet memuru veya sivil toplum örgütü kalmadı da siyasi parti olan AKP’nin ARGE başkanlığı ile yapılıyor. Atılan hangi mesajın kirli hangisinin temiz olduğuna AKP mi karar verecek. Bir işede siyaseti bulaştırmasanız olmaz dimi.

    AK Parti AR-GE Başkanlığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir