Akıllı tartı Runtastic Libra ile kolay kilo takibi

Runtastic’in kilo takip uygulaması Runtastic Libra, şimdi de Android kullanıcıları ile buluşuyor. Runtastic Libra uygulaması, Runtastic Libra tartısı ile uyumlu çalışıyor, kilo takibi yapıyor, vücut yağ oranı ölçüyor ve genel kilo kontrolünü destekliyor.

Runtastic Libra uygulaması, şirketin ürettiği Libra tartı ile birlikle çalışıyor. Akıllı tartıdan alınan veriler akıllı telefondaki Runtastic Libra uygulamasıyla eşleştiriliyor, böylece kilonuzla ilgili verileri geçmişe dönük takip etmenizi sağlıyor.

Kilo ile ilgili verilerin akıllı tartı üzerinden kaydedilerek, akıllı telefon uygulaması üzerinden takip edilmesi, kilo hedefini tutturmanız için kendinizi daha iyi motive etmenize yardımcı oluyor. Kilonun yanı sıra, vücut yağ endeksi, kilo kaybı, kas oranı gibi verileri de cihaz sağlıyor.

RuntasticLibra1

Runtastic Libra tartısı ve mobil uygulamasınin temel özellikleri:

  • Kilo, vücut yağ oranı, kemik ağırlığı, kas ağırlığı, vücut su oranı gibi önemli vücut değerleri hakkında bilgi edinmek.
  • Aktivite seviyesi ve kişisel istatistikleri kullanarak günlük almak gereken kalori hesabını, kilo, boy, yaş vb. hesaba katılarak öğrenmek.
  • Kilo kaybı, kilo alımı ya da vücut yağ oranını azaltma gibi hedefleri belirlemek ve onlara kolayca erişmek.
  • Runtastic Libra’dan akıllı telefona kablosuz veri transferi yapabilmek.
  • Kilo ölçümlerini MyFitnessPal hesabı ile senkronize edebilmek.
  • Vücut ölçümleri ve gelişimini Runtastic.com’a kaydetmek.

Yazar: Melih Bayram Dede

TechnoLogic'in kurucusu ve Yayın Yönetmeni. Gazeteciliğe 1993'te başladı. 2000'den bu yana teknoloji editörü olarak çalışıyor. TV programları hazırlayıp sundu. İnsan Yayınları'ndan 2004′te çıkan İnternet adlı bir kitabı var. Bilişim Medyası Derneği üyesi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir