Aksesuarda yeni trend: Akıllı Saatler

Kliksa; müşterilerini, Fransız tasarımını ve Güney Kore teknolojisini bir arada sunan ve hayatı kolaylaştıran “akıllı saatlerle” buluşturuyor. Evde, işyerinde, plajda, spor yaparken ve otomobil kullanırken gelen aramalara bluetooth özelliğiyle yanıt verme imkânı sunan APPScomm L6 akıllı saatler, yaratıcı tasarımları ve fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor.

Kullanıcılarına cep telefonlarını çantalarından çıkarmadan, gelen çağrıları ve mesajları anında yanıtlama şansı sunan akıllı saatlerin; ince ve kalın bilekler için 2 model seçeneği ve kıyafetleriyle kombin oluşturmak isteyen aksesuar severler için ise şampanya, siyah, kırmızı ve beyaz olmak üzere 4 renk seçeneği bulunuyor.

Sert parlak dış yüzeyi ve yumuşak silikon iç dolgusu sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan APPScomm L6 akıllı saatler, cep telefonlarından bağımsız olarak saat ya da bileklik olarak da kullanabiliyor. Iphone ve Android cep telefonlarıyla uyumlu saatler, arayanı gösterme, gelen aramaya cevap verme veya reddetme seçeneklerinin yanı sıra titreşim ile uyarı imkânı da sunuyor. Akıllı saatlerin fiyatları 149 ile 169 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir