Apple CEO’su Cook, Gül’ü ziyaret etti

Apple CEO’su Tim Cook, Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ziyaret etti. Çankaya Köşkü’ndeki basına kapalı görüşmenin içeriğiyle ilgili bir açıklama yapılmadı.

APPLE, FATİH PROJESİ’YLE İLGİLENİYOR

Görüşme öncesi Cumhurbaşkanlığı’ndan yapılan açıklamada göre, Tim Cook ve beraberindeki heyetin Cumhurbaşkanı Gül ile teknolojinin geleceği ve eğitimdeki rolü üzerine fikir alışverişinde bulunacağı ifade edilmişti. Ayrıca Cook’un Fatih Projesi ile ilgili bilgi almak istediği de gelen haberler arasında.

İSTANBUL’DA APPLE MAĞAZASINI ZİYARET EDECEK

Ankara’daki görüşme sonrası İstanbul’a geçecek olan Cook’un şirketin Türkiye ofisini ve Zorlu Center’da inşaatı devam eden Apple Store’u ziyaret edeceği öğrenildi.

timcook

Cumhurbaşkanı Gül, bir süre önce ABD’ye giderek Apple’ı ziyaret etmiş, şirketin çalışmaları hakkında Cook’tan yerinde bilgi almıştı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir