Apple CEO’su Twitter hesabı açtı

Apple CEO’su Tim Cook, Twitter hesabı açtı. Amerikan telefon üreticisi Apple’ın CEO’su Cook’un 110 binden fazla takipçisi oldu.

Cook Twitter’de yayınladığı ilk mesajda iPhone 5С ve iPhone 5S’in satışının başlamasından bahsederek “Bu kadar çok sayıda mutlu müşteri bize, yapmakta olduğumuz işi neden yaptığımızı hatırlatıyor” dedi.

Bir süre önce iPhone 5С ve iPhone 5S’in satışına başlanılmıştı. Yeni telefonlar Avusturalya, Japonya, Çin, Hong Kong, Singapur, Fransa, Almanya, Büyük Britanya, Kanada ve ABD’de satışa sunulmuştu.

Rusya’nın Sesi’nin haberine göre, plastikten üretilen ve beş ayrı rengi bulunan iPhone 5С diğer iPhone ürünlerine göre daha ucuz satılacak.

Güçlü bir işlemci ve parmak izini tanıyan tarayıcı içeren iPhone 5S daha pahalıya satılacak. iPhone 5S gri, gümüş ve altın renklerinde sunulacak.

Uzmanlar, hafta sonu boyunca yaklaşık 5 milyon yeni iPhone ürünü satışı öngörüyorlar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir