Apple SIM ile iPad’ler yurtdışında da online

GigSky, 90’dan fazla ülkede ve coğrafyada Apple SIM bulunan iPad kullanıcıları için hücresel veri planları sunacağını açıkladı.

iPad Air 2 ve iPad mini 3 ince, hafif ve seyahat için mükemmeller. Artık Apple SIM de yüklendiğinde, kullanıcılar 90’dan fazla ülkede ve coğrafyada dolaşırken kısa süreli veri planlarını seçebilir. Hem doğrudan iPad’lerini kullanarak hem de ziyaret ettikleri yerin yerel SIM’ini bulma ve satın alma telaşı olmadan.

Apple SIM kurulu iPad Air 2 ve iPad mini, bağlanmayı çok daha kolay hale getiriyor ve böylece nerede olurlarsa olsunlar gezginler e-postalarını kontrol edebilir, haritaları kullanarak yol tarifi bulabilir, aileleri, arkadaşları ve meslektaşları ile iletişim halinde kalabilirler.

Amerika ve İngiltere’deki Apple SIM yüklü iPad kullanıcıları, evde uzun süreli veri planlarını seçme avantajından yararlanabilirler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir