Apple Watch 26 Haziran’da yedi ülkeye daha geliyor

Apple, Apple Watch’un 26 Haziran’dan itibaren İtalya, Meksika, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsviçre ve Tayvan’da Apple Online Store, Apple Store’lar ve belirli Apple Yetkili Satıcıları’nda satışa sunulacağını duyurdu.

“Apple Watch’un gördüğü ilgi her açıdan beklentilerimizin ötesine geçti ve onu tüm dünyada daha fazla müşteriye ulaştırdığımız için çok heyecanlıyız” diyen Apple’ın Kıdemli Operasyonlar Başkan Yardımcısı Jeff Williams sözlerine şöyle devam etti:

“Apple Watch siparişlerini karşılama konusunda büyük ilerlemeler kaydediyoruz ve müşterilerimize sabırları için teşekkür ediyoruz. Uzay Siyahı Baklalı Model Bilezikli Uzay Siyahı Paslanmaz Çelik 42 mm Apple Watch hariç, Mayıs ayı içinde verilecek tüm siparişler iki hafta içinde müşterilerimize gönderilecek. Bu süre zarfında bazı modelleri Apple Store’larda da satmaya başlayacağız.”

Apple’ın bugüne kadar ürettiği en kişisel aygıt olan Apple Watch, son derece dakik bir saat, kişisel ve doğrudan bir iletişim aygıtı ve alanında çığır açan bir sağlık ve fitness yardımcısıdır. Kişisel tarzınızı ifade edebilmeniz için üst düzeyde özelleştirilebilen Apple Watch, bir bakışta bilgi edinmenin ve özel olarak bilek için tasarlanmış üçüncü taraf uygulamalarını kullanarak dünyayla etkileşim kurmanın tümüyle yeni bir yolunu sunuyor.

Apple Watch, ekranı engellemeden kaydırma, büyütme ve gezinme için yenilikçi bir yöntem olan Digital Crown’ı da içeren çığır açıcı teknolojiler sunuyor. Apple Watch’taki Force Touch özellikli Retina ekrana dokunma ile bastırma arasındaki farkı anlayarak ilgili kontrollere hızla ve kolayca erişme imkanı sunuyor. Yepyeni Taptic Engine bir bildirim veya mesaj aldığınızda bileğinize hafifçe dokunuyor.

Dünyanın en canlı ve yenilikçi geliştirici topluluğu Apple Watch için daha şimdiden binlerce uygulama geliştirdi ve her gün müşterilere keşfedecekleri yeni uygulamalar sunuyor.

Apple Watch kullanıcıları şimdi İspanya’da MyTaxi ile taksi çağırabiliyor, Genève Aéroport uygulamasıyla havaalanında yollarını kolayca bulabiliyor, Singapore Airlines uçuşlarını izleyebiliyor, AroundMe ile İtalya’yı keşfediyor, Kakao Talk ile Güney Kore’de arkadaşlarıyla iletişim halinde kalabiliyor, Tayvan’da en yakın YouBike istasyonunu bulabiliyor ve Meksika’da sinema bileti satın alabiliyor.

iOS 8.2 veya daha sonraki bir sürümüyle gelen Apple Watch ile, App Store’da Apple Watch için üretilmiş uygulamalara göz atabilir, istediğiniz uygulamaları satın alabilir ve indirebilirsiniz.

Apple Watch üç koleksiyon olarak satışa sunuluyor: Apple Watch Sport, Apple Watch ve 18 ayar özel roze altın veya sarı altın alaşımıyla üretilen Apple Watch Edition.

Apple’dan satın alan müşterilere, Apple Watch’larını özelleştirmelerine ve iPhone’ları ile eşleştirmelerine yardımcı olan, App Store’daki Apple Watch için geliştirilmiş yeni uygulamaların ve daha fazlasının gösterildiği Kişiye Özel Kurulum hizmeti, mağaza veya internet üzerinden sunuluyor.

Müşteriler Apple Watch’u Apple Online Store veya iPhone ve iPad için Apple Store uygulaması aracılığıyla keşfedebiliyor ve beğendikleri modelleri seçebiliyorlar. Apple Watch için, iOS 8.2 veya daha yeni bir sürümü yüklü iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6 veya iPhone 6 Plus gerekiyor.

Yazar: Haber Merkezi

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir