Aracınızda internetsiz kalmayın

Parrot şirketinin araç içinde internet kullanımına yönelik ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ serisindeki cihazlar, uygulamalar, multimedya, navigasyon, müzik ve eller serbest telefon gibi sunduğu gelişmiş özelliklerle otomobillerde kesintisiz internet kullanımı sağlıyor.

Parrot’un araç sahiplerine yönelik ürettiği yeni ‘Parrot Astreoid’ multimedya serisi, günlük hayatta akıllı telefonlar üzerinden kullanmaya alıştığımız birçok uygulama ve internet erişimini en güvenli ve en kullanışlı şekliyle araç içinde tüketiciye sunuyor. Cihazlar, gelen e-postaları sesli okumak, ismi söylenen bir şarkıyı internetten bularak çalmak gibi sürüş keyfine keyif katan birçok uygulamayla eşsiz bir yolculuk deneyimi yaşatıyor.

Mevcut araç radyosunun yerine takılabilen Asteroid Smart veya radyoya ek olarak takılabilen Asteroid Tablet ve Asteroid Mini olarak üç farklı model seçeneği bulunan Parrot Asteroid serisindeki tüm cihazlarda Android işletim sistemi kullanılıyor.

Ayrıca, ses ile müzik arama ve telefon görüşmesi başlatma gibi birçok gelişmiş özelliği bulunan Parrot Asteroid serisinin ASTEROID Market sanal mağazasında birçok uygulama bulunuyor. ASTREOID Market navigasyon, sürüş yardımı, ilgi noktaları, müzik, internet radyosu gibi birçok uygulamayı indirip kullanma imkânı ile keyifli bir yolculuk yaşatıyor.

Parrot Asteroid serisi, seçkin araç ses ve görüntü sistemi uygulayan montaj noktaları, otomotiv bayileri ve www.mobicom.com.tr adresinden satın alınabilir.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir