Arçelik’ten tablet ekranlı internetli buzdolabı

Arçelik’in dört kapılı multimedya ekranlı No-Frost buzdolabı üzerinde bulunan tablet ekranı sayesinde kablosuz olarak internete girilebiliyor, böylece internetten radyo – TV takip edilebiliyor.

Arçelik açıklamasına göre markanın buzdolabı serisinin en yeni üyelerinden 8860 SBS NY, fonksiyonel özellikleriyle dikkati çekiyor. Dört kapılı multimedya ekrana sahip olan buzdolapları üzerinde bulunan tablet ekranı sayesinde kablosuz olarak internete girilebiliyor, böylece internetten radyo – TV takip edilebiliyor.

Söz konusu buzdolaplarında 10 inçlik TFT dokunmatik LCD ekrana konulan yiyecek ve içeceklerin son kullanım tarihleri de not edilebiliyor. Android işletim sistemi bulunan buzdolabında eksik ürünlerin listesi oluşturulabiliyor ve Migros Sanal Market üzerinden online sipariş verilebiliyor.

Arçelik 8860 SBS NY buzdolabında ister soğutucu, ister dondurucu olarak kullanılabilen Cool Control bölmesi ve özel taze dondurucu bölmesi bulunuyor. A+ sınıfı enerji performansı sunan üründe her rafa hava üfleyen ‘Multi Flow’ soğutma sistemi ile ürünler tazeliğini uzun süre koruyor.

İz bırakmayan inoks dış yüzeye sahip 610 litrelik buzdolaplarında, mavi ışık ve iyonizer uygulamaları da bulunuyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın