‘Assassin’s Creed 4: Black Flag’ dünya ile aynı anda Playstore’da

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, oyun dünyasının en popüler oyunlarını oyunseverlerle buluşturmaya devam ediyor. Merakla beklenen “Assassin’s Creed 4: Black Flag” oyunu, dünya ile aynı anda ve uygun ödeme koşullarıyla Playstore’da oyunseverleri bekliyor.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan “Assassin’s Creed” serisinin, “Assassin’s Creed 4: Black Flag” adlı son oyunu dünya ile aynı anda Playstore’da satışa sunuldu. Oyunseverler büyük bir merakla bekledikleri serinin bu son macerasına, ayda 5 TL’den başlayan taksit seçenekleri ile kolaylıkla sahip olabilecekler.

Efsanevi serinin son oyunu “Assassin’s Creed 4: Black Flag”, benzersiz hikâyesi ve muhteşem açık dünya yapısıyla heyecan dolu deneyimler sunacak. Oyunseverler, karizmatik korsan Edward Kenway ile Karayipler’de soluk soluğa bir macera yaşayacaklar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir