ASUS yeni nesil Chromebox 3’ü duyurdu

ASUS yaptığı açıklama ile en yeni 8. nesil Intel Core veya Celeron işlemci, 16GB’a kadar DDR4-2400 bellek ve 256GB’a kadar M.2 SSD ile öncekinden enerji verimliliği daha yüksek, daha hızlı ve akıcı performans sunan ASUS Chromebox 3’ü duyurdu.

Google Play üzerinde mevcut bulunan Android içerikler için yerleşik desteğe sahip olan tamamen yeni ASUS Chromebox 3, kullanıcılara mini PC’nin gücüyle popüler uygulamaların keyfini çıkarma yeteneği sağlıyor – yani ev, eğlence, eğitim veya iş amaçlı kulanım için mükemmel.

Chromebox 3 aynı zamanda kullanışlı USB 3.1 Gen 1 Tip-C yuvası ile daha hızlı veri aktarımları, güç aktarımı ve DisplayPort işlevi sunuyor. Bunun yanında iki adede kadar 4K/UHD ekran desteğiyle birlikte büyüleyici keskinlikte görseller ve üstün üretkenlik sağlıyor.

Chromebox 3, güvenlik odağında sıfırdan tasarlandı. Cihaz kendini otomatik olarak güncelleyerek, kullanıcıların her zaman en yeni yazılım sürümleri ve güvenlik yamalarıyla virüsler, zararlı yazılımlar ve web üzerindeki diğer zararlılara karşı güvende olmasını sağlıyor.

Tamamen yeni Chromebox 3, 8. nesil Intel işlemci, USB Tip-C bağlantı ve popüler uygulama, oyun, film ve dahası için Google Play barındırıyor.

Önemli noktalar

  • Hızlı performans ve depolama: Core i7 işlemciye kadar 8. nesil Intel ile güçlendirildi, 16GB’a kadar DDR4 bellek ve 256GB’a kadar M.2 SSD depolama ile
  • USB 3.1 Tip-C bağlantı: Hızlı veri aktarımları, güç aktarımı ve DisplayPort bağlantıları için en yeni giriş
  • Google Play Store desteği: Popüler üretkenlik, eğitim, iletişim ve eğlence uygulama ve içeriklerine anında erişim
  • Güvenilir koruma ve dayanıklılık: Otomatik güncellenen yazılım, kullanıcıları virüsler ve zararlı yazılımlara karşı güvende tutark, geniş kapsamlı testlerle de kesintisiz çalışma garantilenmiştir

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir