Avea Online İşlemler Uygulaması yenilendi

Avea, müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirdiği Avea Online İşlemler Uygulaması’nın kapsamını genişletti.

Avea’dan yapılan açıklamaya göre, yeni fonksiyonlarla zenginleştirilen Avea Online İşlemler Uygulaması’yla müşteriler, “Kredi Kartı ile Lira Yükleme”den, “Güncel Fatura Sorgusu”na kadar pek çok servisten daha kolay yararlanabiliyor.

Akıllı telefon kullanan tüm bireysel ve kurumsal Avea müşterilerinin, ücretsiz olarak indirip kullanabildikleri Avea Online İşlemler Uygulaması’nda, “Kredi Kartı ile Lira” yükleme servisi sektörde ilk kez mobile taşındı.

“Bize Yazın”, “ücretsiz Güncel Fatura Sorgusu”, “Paket Satın Alma”, “Kredi Kartı ile Lira Yükleme” ve “Fatura Ödeme” gibi servislerle müşteriler, cep telefonlarından hatlarına ait önemli veya acil işlemleri data kullanımı için herhangi bir ücret ödemeden 7 gün 24 saat yapabiliyor.

Online işlemler uygulamasına giriş yapılırken, her defasında şifre girme zorunluluğunu ortadan kaldıran “Beni Hatırla” fonksiyonu sayesinde uygulamanın kullanımı iki kattan daha fazla arttı. Avea Online İşlemler Uygulaması ile sadece bir yılda toplam online işlemler servislerinin kullanımı yüzde 50 arttı.

Online işlemlerde en çok kullanılan servislerin mobile taşındığı Avea Online İşlemler Uygulaması, sürekli güncellenen ve yeni servislerin de eklendiği içeriğiyle iOS (iPhone), Android, Blackberry OS ve Symbian (Nokia) işletim sistemli cihazlara ücretsiz indirilebiliyor ve uygulamaya Avea hatları üzerinden ücretsiz bağlantı sağlanıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın