Avea, The Mobile Excellence Awards’da finale kaldı

Avea, mobil cihazların uzaktan yönetim ve kontrolünü sağlayan Mobil Uzaktan Kontrol uygulaması ile mobil sektörün Oscar’ları olarak tanımlanan “The Mobile Excellence Awards”da, “Akıllı Telefon veya Tablete Özel En İyi Mobil Fayda Uygulaması” kategorisinde ödüle aday gösterilen iki finalistten biri oldu.

Avea açıklamasına göre, çalışmalarını ve Ar-Ge yatırımlarını, Türkiye’nin öncü teknoloji şirketi olma hedefiyle sürdüren Avea, mobil teknoloji alanında fark yaratan uygulamalarıyla da uluslararası arenada ses getirmeye devam ediyor.

Avea, akıllı telefon sahibi müşterilerine daha iyi bir cihaz ve servis performansı sunmak üzere geçen yıl Alcatel-Lucent ortaklığıyla geliştirilen uzaktan cihaz yönetimi teknolojisi ve mobil kontrol uygulamasıyla, dünya çapında en prestijli mobil teknoloji ödüllerinden biri kabul edilen The Mobile Excellence Awards’da finale kalan iki uygulamadan biri oldu.

Uzaktan Cihaz Yönetimi uygulamasıyla mobil eğlence ve teknoloji alanında uzmanlaşmış şirketlerin üstün başarılarını ödüllendiren The Mobile Excellence Awards’da “Akıllı Telefon veya Tablete Özel En İyi Mobil Fayda Uygulaması” kategorisinde aday gösterilen Avea, aynı uygulamayla geçtiğimiz ay da uluslararası mobil uygulama yarışmasında Appsters’da finale kalmıştı.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir