Avea ve Samsung’dan Bağcılar’a servis noktası

Bağcılar Avea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” açıldı. Servis noktasına cihazını getiren tüm Samsung müşterileri bu hizmetten yararlanabilecek.

Türkiye’nin yenilikçi GSM operatörü Avea, tüketici elektroniğinin lider güçlerinden Samsung Electronics ile yaptığı işbirliği doğrultusunda Samsung kullanıcılarına hizmet vermek amacıyla Bağcılar’da Dünya Ofis Avea İletişim Merkezi’nde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” açtı.

Bu yeni servis konsepti sayesinde “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” bulunan Avea İletişim Merkezleri’ne giden Samsung müşterileri, cep telefonu ve tabletleri için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti deneyimi yaşayacaklar.

2011 Adrese Dayalı Nüfus Kayıtları’na göre 747 bin nüfusu ile İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da hizmet verecek olan “Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası” (Dünya Ofis, Bağcılar Çınar Mh. İst. Cd. No: 15) önümüzdeki günlerde İstanbul ve diğer illerdeki Avea İletişim Merkezleri’nde de açılmaya devam edecek.

Tüm Samsung müşterilerine satış sonrası hizmet verilecek olan Samsung Mobil Cihaz Servis Noktası’nda Samsung kullanıcıları cep telefonları ve tabletleri için daha hızlı, kaliteli ve güvenli bir müşteri hizmeti alabilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir