Avea’dan Araç Sigortası Bilgi Servisi

Avea, hizmete sunduğu Araç Sigortası Bilgi Servisi’yle, müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Avea’dan yapılan açıklamaya göre, müşteriler Araç Sigortası Bilgi Servisi sayesinde tek bir SMS ile kasko ve trafik sigortaları için en uygun fiyat alternatiflerine kolayca ulaşabiliyor.

Bu servis sayesinde Avea müşterileri, trafiğe çıkan her araç sahibinin yaptırması zorunlu olan trafik sigortasıyla, aracı kaza ve çalınma gibi zararlara karşı güvence altına alan kasko sigortasına yönelik en uygun alternatiflere tek SMS ile ulaşıyor.

Sigortacell ile ortaklaşa oluşturulan Araç Sigortası Bilgi Servisi’nde abonelere teklif fiyatlarının yanında şifre gönderiliyor. Bu şifreyle “www.sigortacell.com” web sitesine giren Avealılar, teklifin detaylarını öğrenebiliyorlar.

Kasko teklifi almak isteyen Avealıların KASKO (boşluk), TC Kimlik No (boşluk), araç plakasını ve Trafik Sigortası teklifi almak isteyen Avealıların ise TRAFIK (boşluk), TC Kimlik No (boşluk), araç plakasını yazdıktan sonra “5868”e mesaj göndermesi yeterli oluyor.

Servisten yararlanmak üzere gönderilen her SMS, vergiler dahil 3,80 lira olarak ücretlendiriliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir