Avea’dan Galaxy S6 alanlara avantaj

Avea, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge alan abonelerinin aylık tarife ücretlerinin 50 liraya kadar olan kısmını 1 yıl boyunca karşılayacak.

Avea’dan yapılan açıklamaya göre, Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge telefonlarını Avea satış noktalarından alanlar, 1 yıl boyunca 50 liraya kadar olan faturalarını ödemeyecek.

Kampanya, son 30 gün içinde Avea’ya gelen yeni müşteriler için geçerli olacak. Kampanya kapsamında Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge satın alanlara aylık tarife ücretlerinin vergiler dahil 50 liraya kadar olan kısmı 1 yıl boyunca Avea tarafından hediye edilecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, şirket olarak en yeni teknolojiyi en ideal koşullarda müşteriye sunmanın en büyük öncelikleri olduğunu vurguladı.

Yeni Samsung Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge modellerini tüketicilerle buluşturmak için yeni bir kampanyaya imza attıklarını belirten Yurdagül, şunları kaydetti:

“Müşterilerimize en yeni telefonları en mükemmel koşullarda ve Avea ayrıcalıklarıyla sunmaya özen gösteriyoruz. Yüksek teknolojiye sahip ve 4G teknolojisini destekleyen ürünler eşliğinde tüketicilerimizi çok yakında Türkiye’de hizmete sunulacak 4G teknolojisinden ve getireceği faydalardan en iyi şekilde yararlandırmayı da hedefliyoruz.

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge modellerini satın alan müşterilerimizin 1 yıl boyunca her ay faturalarının 50 lirasını biz karşılıyoruz. Böyle bir ürünü tüketicilerimize sunmanın heyecanını ve coşkusunu tüketicilerimizle paylaşmanın en iyi yolunun, onlara benzersiz bir fırsat ile sunmakla mümkün olacağını düşündük. Avea olarak bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de müşterilerimizi en uygun koşullarda teknolojinin son olanaklarıyla donatılmış akıllı cihazlarla buluşturmaya devam edeceğiz.”

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir