Avea’dan LOL oyunu severler için kampanya

Hattına 25 lira ve üzeri yükleme yapan Avealılar, her yüklemelerinde League of Legends (LOL) oyunu için ’10 Galibiyetlik IP Takviyesi’ kazanıyor.

Şirket açıklamasına göre, rekabete dayalı yapısı ile tüm dünyada en çok oynanan e-spor oyunu olan LOL’un Türkiye’deki proje ortağı Avea, oyun meraklıları için özel bir kampanya hazırladı.

Buna göre faturasız hat sahibi Avealılar için oluşturulan kampanyaya 25 Temmuz-25 Eylül 2013 tarihleri arasında kayıt olan tüm Avea’lılar, her 25 lira ve üzeri yüklemeleri için LOL oyununda ’10 Galibiyetlik IP Takviyesi’ kazanıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen Avealı faturasız hat müşterilerinin yapması gereken sadece LOL yazarak 4545’e ücretsiz SMS göndermek. Daha sonra kendilerine sistemden kayıt işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirildiğine dair bir bilgi SMS’i gönderiliyor.

Onay SMS’i geldikten sonra, tek seferde yapılan 25 lira ve üzeri her yüklemede bir adet şifre yine SMS aracılığıyla müşterilere iletiliyor. Bu şifreler oyun ekranına girildiğinde, oyun kapsamındaki 10 galibiyetlik IP (itibar puanı) aktif oluyor. IP, oyun içinde şampiyon ve ürünlerin alınması için kullanılıyor.

Kampanyanın sağladığı IP takviyesi sayesinde Avealı oyun severler, 10 oyun boyunca kazanımlarını 2 katına çıkarıyor. Kampanyaya bir kez kayıt olan Avealılar, yaptıkları her 25 lira ve üzeri yükleme için, 10 galibiyetlik IP takviyesi kazanırken; kampanya dönemi içinde de kampanyadan istedikleri adette yararlanabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir