Avea’dan üç ay bedava deneme kampanyası

Avea, yeni aboneler elde etmek amacıyla “Denemesi Bedava” adlı bir kampanya başlattığını duyurdu. Kampanya kapsamında, Avea hizmetlerini 3 ay bedava denemek mümkün olacak.

Avealı abonesi olacak müşteriler, ilk 3 fatura dönemi süresince konuşma, SMS ve internet kullanım bedeli olarak abonelik vergileri haricinde hiçbir ücret ödemeyecek. Kampanyada taahhüt ya da katılım şartı da bulunmuyor.

“Avea’ya Hoşgeldin Tarifesi”ne gelen müşteriler, ilk 3 ay boyunca 500 MB cepten internet, Avealılarla 500 dakika, 500 SMS ve her yöne 50 dakikayı ücretsiz olarak kullanabilecek; bu faydalar için abonelik vergileri haricinde hiçbir ücret ödemeyecekler.

2 Ocak-2 Nisan tarihleri arasında, kampanya kapsamındaki diğer tarifelere gelen ve 90 gün içerisinde DENEME yazıp 5555’e gönderen müşteriler de; tarifelerine ek olarak 500 MB cepten internet, Avea içi 500 dk ve 500 SMS’ten 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecekler.

Mevcut  Avealılara da kampanyadan yararlanabiliyor. Kampanya kapsamındaki tarifelerde yer alan Avealılar; 500 MB cepten internet, Avea içi 500 dk ve 500 SMS’ten 12 ay faturalıda kalma sözü ile 3 fatura dönemi boyunca ücretsiz yararlanabilecekler.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir