Avealılara Facebook ve Twitter mesajları ücretsiz

Avea’nın sosyal medyayı 7/24 takip etmek isteyen müşterilerine sunduğu Facebook ve Twitter SMS servisleri sayesinde, Avealılar artık bu mecralardaki bildirimlerini ücretsiz olarak cep telefonlarına alabilecekler.

Uygulama ile ayrıca Avea Facebook ve Twitter SMS servisleri ile“Tweet” göndermek, direkt mesaj atmak ve kullanıcıların Twitter hesabına ait ayarları değiştirmek mümkün olacak.

“F” yazarak 3223’e gönderen ve gelen mobil onay kodunu Facebook hesap ayarlarındaki mobil bölüme girerek servisi aktive eden Avealılar, SMS ile durumlarını güncelleyebilecek, yorum yazabilecek, arkadaş ekleyebilecek ya da mesajlaşabilecekler.

“Twitter” SMS servisini kullanmak için isteyen Avea müşterilerinin ise BASLA yazarak 2444’e SMS göndermeleri yeterli olacak.  Facebook ve Twitter’dan gelen SMS’ler ücretsiz olup, mecralar için gönderilen SMS’ler ise standart SMS ile ücretlendirilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir