Avea’nın yeni markası Avea Prime

Hayatın tadını çıkarabileceğiniz anlar daha çok olsun diye; size özel hizmet ve ayrıcalıklarla dolu Avea Prime’ın ilk reklam filmi yayında

Geçtiğimiz ay gençlere yönelik servislerini tek çatı altında buluşturan gençlik markası Woops’u müşterilerine sunan Avea, şimdi de bireysel müşteri grubu içerisindeki özel müşterilerine hitap eden markası Avea Prime için hazırladığı reklam filmiyle ekranlarda.

Özel müşterilerine, zengin içerikli teklifler sunmanın yanı sıra, yaşamlarını renklendirecek ayrıcalıklarla fark yaratmayı hedefleyen Avea Prime’ın reklam filmi, iyi yaşamayı seven ve hayatın her anının tadını çıkarmayı bilen karakterlerin öyküsünü ekrana taşıyarak hedef kitlesiyle buluşuyor.

Sarıyer’den Cumhuriyetköy’e İstanbul’un yedi farklı semtinde çekilen reklamda; herkesin şehir dışına kaçma eğilimi gösterdiği bayram tatillerinde sakin bir İstanbul’un tadını çıkaran; spor yapmak için sahilde kürek çekmeyi tercih eden; mutfak alışverişini tek bir yerden yapmak yerine geze geze, esnafla sohbet ederek her şeyi yerinden almayı tercih eden; gideceği yere varmasına rağmen, radyoda çalmaya başlayan sevdiği şarkı bitmeden arabadan inmeyen; kısacası kendine özel anlar yaratıp hayatın tadını çıkaran karakterler öne çıkıyor.

Avea Prime reklam filmi, markanın müşterilerine “hayatın tadını çıkaracakları anları çoğaltma” vaadini etkileyici bir görsellik ve söylemle aktarıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir