Avea’ya geçenlere özel Samsung kampanyası

Avea, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini’yi hem mevcut hem de yeni müşterilerine çok özel tekliflerle sunuyor.  Avea’yı seçenler, Samsung’un bu iki modeline en cazip ve en avantajlı paketlerle sahip oluyorlar

Türkiye’nin en yenilikçi operatörü Avea, yeni müşterileri için hazırladığı çok özel bir teklifle yine fark yaratıyor. Avea’yı seçenler, Samsung’un en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini’ye çok cazip, bir o kadar da avantajlı tekliflerle sahip oluyor.

26 Ağustos 2013’ten itibaren Avea İletişim Merkezlerini ziyaret ederek Avea’ya geçenler veya yeni Avea hattı satın alanlar; Samsung Galaxy Ace’e 24 ay taahhütle, 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle birlikte 45 TL’ye;  Samsung Galaxy S3 Mini’ye ise 24 ay taahhütle 1000 dk konuşma+1 GB mobil internet paketiyle 59 TL’ye alıyorlar.

Bu kampanyada kamu çalışanları için de bir kolaylık sağlanıyor. Kamu çalışanları, cihaz kampanyalarında kredi kartıyla yapılması istenen ödemeyi; doğrudan faturaya yansıtılacak şekilde gerçekleştirebilecekler. Avea’ya geçecek kamu çalışanların; geçerli kimlikleriyle kamuda çalıştıklarını belgelemeleri bu kampanyadan yararlanmaları için yeterli oluyor.

Mevcut Avea aboneleri ise S.E.Ç cihaz teklifleri kapsamında tarifeye ek 9 TL’ye Samsung Galaxy Ace, tarifeye ek 4 TL’ye Samsung Galaxy S3 mini sahibi olabilecekler.

Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, Türkiye’nin akıllı telefon kullanıcısı oranında lider operatorü Avea’nın, Türkiye’deki akıllı telefon satışlarındaki artışa ve ilgiye paralel olarak Avealıları akıllı telefonlarla tanıştırmayı önemsediklerini; bu kapsamda da Samsung’un en çok tercih edilen ve uzun süre çok satanlar listesinin üst sıralarında yer alan Samsung Galaxy Ace ve Samsung Galaxy S3 Mini için farklı bir kampanya oluşturduklarını söyledi: “Akıllı telefonlara artan ilgiyi karşılamak üzere Türkiye’nin akıllı telefon kullanıcısı oranında lider operatorü Avea olarak, gerek kendi markalı cihazlarımıza gerekse de diğer iş ortaklarından sağlanan cihazlara yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda Avea’yı tercih eden müşterilerimize özel olarak bu teklifleri hazırladık. Konuşma ve mobil internet kullanımını içeren paketlerle oluşturduğumuz bu özel tekliflerle, müşterilerimize iletişimde özgür dönemin kapılarını açıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Samsung Galaxy Ace’in peşin satış fiyatı KDV dahil 529TL; Galaxy S3 Mini’nin peşin satış fiyatı ise KDV dahil 799TL.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir