Bankaların tercihi Türk Telekom

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, kurumsal müşterilerine sunduğu hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmetlerle, bankacılık sektörüne erişim altyapısı desteği sağlıyor. Türkiye’de birden fazla şube ile faaliyet gösteren bankaların yüzde 93’ü kurumsal erişim desteğini Türk Telekom’dan alıyor.

Kurumlara Türkiye’deki en geniş, güvenilir ve gelişmiş altyapıyı sunan Türk Telekom, yaygın iletişim ağı ile bankacılık sektörüne hizmet veriyor. Özellikle güvenlik, hız ve kalitenin önemli yer tuttuğu bankacılık sektöründe birden fazla şubesi olan bankaların yüzde 93’ü Türk Telekom’dan kurumsal erişim desteği alıyor.

Akarca: Hız, güvenlik ve yaygın ağ arayan bankaların tercihi Türk Telekom

Ülke çapında 81 ilde 182 bin kilometrelik fiber optik ağla kurumsal müşterilerine hizmet vermeyi sürdürdüklerini belirten Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca “Güçlü altyapımızla bankalara Türkiye’nin her köşesinde ihtiyaçlarına uygun hız seçenekleri ile güvenli ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Tercihe bağlı olarak 10 Gbps’e kadar hız sunuyor, ağ güvenliğini ve kullanılabilirliği garanti altına alıyoruz. Bankalar, Türk Telekom’un Türkiye çapında yayılmış alt yapısı ve organizasyonu sayesinde bir sınırlama olmadan iş kapasitelerini daha büyük bir coğrafi alan üzerinde genişletme imkânı buluyor” diye konuştu.

Yabancı sermayeli bankaların tümü Türk Telekom’u tercih ediyor

Türkiye’de faaliyet gösteren toplam 45 bankadan 16’si tek şube ile hizmet verirken, birden çok şubesi olan 29 bankadan 27’si Türk Telekom’un Kurumsal Erişim Hizmetleri’nden yararlanıyor. Türk Telekom’un hizmet ağı toplamda bankaların yüzde 93’üne destek sağlarken, ülkemizde birden fazla şube ile faaliyet gösteren yabancı sermayeli bankaların ise tamamı Türk Telekom’u tercih ediyor. Ülkemizde birden fazla şubesi bulunan yabancı sermayeli 12 bankanın tümü iletişim altyapısında Türk Telekom Kurumsal Erişim Hizmetleri’ni kullanıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir