Bilkent’te Mobil Günler etkinliği

4-5-6 Nisan tarihlerinde Bilkent IEEE ikinci kez ücretsiz ve herkese açık olan Mobil Günler etkinliğini organize ediyor.

Üç gün boyunca dolu dolu bir konferans programın içinde 8’i yurtdışından alanında uzman 44 konuşmacıların sunumları ve bunlara paralel olarak Google Developers Group Ankara, Microsoft ve Bilge Adam tarafından verilen Windows Phone, Android ve iOS için uygulama geliştirme eğitimlerinden oluşuyor.

Ayrıca Aral Balkan, Daniel Makoski gibi isimlerin katilacagi Mobil Gunler ayni zamanda Project Tango cihazina ev sahipligi yapan ilk konferans.

Mobil Günler, katılımcıların mobil dünya hakkındaki bilgi birikimlerini arttırabilecekleri, başlangıç ve ileri seviyelerde verilecek olan eğitimlerle kendilerini teknik anlamda geliştirebilecekleri geniş kapsamlı bir etkinlik.

Kayıt olmak ve ayrıntılı bilgiye ulaşmak için mobilgunler.org adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir