Bilkom’da görev değişikliği

Bilkom, İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim departmanı yöneticiliğine, Bilkom’da Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak görev yapan Azade Çerkezoğlu Çavuş’u atadı. Azade Çerkezoğlu Çavuş, 1 Ocak 2014 itibariyle Bilkom’da İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak çalışmalarını sürdürecek.

Azade Çerkezoğlu Çavuş kimdir?

Azade Çerkezoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Kamera Spor Reklamcılık’ta kariyer hayatına başladı ve aynı şirkette iki yıl sonra Proje Geliştirme ve Halkla İlişkiler Müdürü oldu. 2004 yılında turizm sektörüne teknoloji hizmetleri sunan MBM Group’da Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine atanan Çerkezoğlu, 2006 yılında Sistem 9 Medya’da Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya başladı. 2008 başında SAP çözüm ortağı Çözümevi Danışmanlık’ta Satış ve Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam eden Çerkezoğlu, Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak 2011 Haziran itibarıyla yeni görevini devralmıştı. 1 Ocak 2014 itibariyle de Bilkom’da İş Geliştirme ve Kurumsal İletişim Müdürü olarak görevine devam edecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın