Biostar’ın 4. nesil yeni anakartı satışa sunuldu

DataStar, Biostar’ın 4. nesil yeni model anakartını satışa sundu. Biostar H81MGP2 model anakart, Blu-ray kalitesinde ses ve video için hazır bir altyapı sunuyor.

Biostar’ın Türkiye distribütörü DataStar, 4. nesil yeni model anakart olan Biostar H81MGP2 modelini satışa sundu. Intel H81 Express yonga setini kullanan anakart, iki adet USB 3.0 yuvasına sahip. Bu sayede veri aktarım hızını USB 2.0’a oranla 10 kat artıran ürün, aynı zamanda oyun keyfini artıracak yüksek grafik hızlarına destek veriyor.

Çift kanallı DDR3 bellek desteği sayesinde 1600/1300 veri transfer hızlarını destekleyen anakart, kanal hızı seçimine olanak veriyor. Blu-ray desteği olan Biostar H81MGP2 anakart, bu sayede ses ve video kalitesini Blu-ray kalitesine yükseltmek için altyapı sunuyor. Ağ hızını kontrol etme olanağı sağlayan ürün, kullanıcılara ağ bant genişliğini yönetme esnekliği veriyor. Intel’in Akıllı Bağlantı (Smart Connection) teknolojisini destekleyen anakart, yazılım güncellemesi olduğunda uyku modundan çıkıp güncellemeleri yapıyor ve tekrar uyku moduna dönüyor.

Kurulumu da çok kolay olan ürün, Intel Rapid Start teknolojisi sayesinde sadece beş dakikada kurulabiliyor. Biostar’ın kullanımı zevkli hale getiren akıllı teknolojileri ile donatılmış olan anakart, Android ve Apple uygulamalarını uzaktan yönetmeyi sağlayan BIO-Remote 2 teknolojisine sayesinde, akıllı telefonları uzaktan kumanda gibi kullanabilme olanağı sunuyor. Böylece bilgisayarı ev eğlence sistemine dönüştürmeye yardımcı olan anakart, buna benzeyen pek çok farklı özelliğe sahip.

Biostar H81MGP2 Anakart

  • Intel H81 yonga seti
  • Intel Core i7, i5, i3 ve Pentium işlemcilerini destekliyor
  • 2 adet DDR3 DIMM bellek yuvası (çift kanal DDR3 1600/1333/1066MHz desteği)
  • 2 adet SATA3, 2 adet SATA2 bağlayıcı
  • 2 adet USB 3.0, 2 adet USB 2.0 girişi
  • DX 11.1 desteği
  • Realtek ALC892 8-kanal Blu-ray ses
  • Fiyat: 60 USD + KDV (tavsiye edilen satış fiyatıdır).

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir