Biznet Bilişim Serdar Yokuş

Biznet 4. kez ‘Deloitte Technology Fast 50’ye girdi

Biznet Bilişim, Deloitte’un 2006’dan beri düzenlediği “Technology Fast 50”ye 4. kez girme başarısı gösterdi.

Bu yıl 13.’sü gerçekleştirilen ve Türkiye’nin dijital ekosisteminde öncü rol üstlenen kurumların bilinirliğine ve global pazarlara açılmalarına katkı sunmayı hedefleyen “Technology Fast 50 Türkiye” programının bu seneki öncü liderleri belli oldu.

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerinin kıyasıya yarıştığı programda daha önce 2007, 2013 ve 2016 yıllarında Technology Fast 50’de yer alan Biznet Bilişim, listeye 4. kez girme başarısı gösterdi. Firma böylece, kurulduğu 2000 yılından beri sürdürdüğü büyümeyi, bu ödülle bir kez daha kanıtlamış oldu.

Teknolojinin yerli ve milli yıldızları

Bu seneki başarılarını değerlendiren Biznet Bilişim Genel Müdürü Serdar Yokuş, programın, merkezi ülkemizde bulunan ve son dört yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemeyi amaçladığını vurgulayarak; “Başka bir ifadeyle, teknolojinin yerli ve milli yıldızları belirleniyor. Siber güvenlik gibi çok hayati ve teknoloji-bilişim alanı için bile çok özel uzmanlık gerektiren bir dalda bu başarıyı göstermemizin önemi daha da büyük.” dedi.

Avrupa pazarına girişten sonra, ikinci mutluluk

Bu ödülün aynı zamanda, Biznet’in bütünleşik siber güvenlik stratejisinin de ödüllendirilmesi anlamı taşıdığını belirten Yokuş, sözlerini şöyle tamamladı:

“2000’den bu yana, siber güvenlik alanında ürün ve danışmanlık hizmetleri sunan, yüzde yüz Türk sermayeli lider siber güvenlik entegratörüyüz.

Stratejik plan ve yatırımlarımızı, tüm siber güvenlik bileşenlerini iyi analiz edip, teknolojik gelişmeleri takip ederek yapıyor ve çözümlerimizi Ar-Ge çalışmalarımızla destekleyerek geliştiriyoruz.

Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum

Bu ödül yeni dönemde, Hollanda’da şirket kurarak Avrupa pazarına girişimizden sonra yaşadığımız ikinci mutluluk oldu bizim için. Bu tür başarılar, sürdürülebilir büyüme yolculuğumuzda bize ekstra motivasyon sağlıyor. Tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

Dünyanın 140’a yakın ülkesinde, 700 ofis ve 150.000 personeli ile dünyanın en büyük muhasebe, denetim, vergi ve yönetim danışmanlığı firması Deloitte tarafından düzenlenen “Technology Fast 50”nin kazanan firmaları, Kolektif House’ta gerçekleştirilen törenle ödüllerini aldılar.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir