BMD üyeleri ve aileleri geleneksel iftarda buluştu

Bilişim Muhabirleri Derneği üyeleri ve aileleri, İstanbul’da düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. BMD Başkanı Musa Savaş; “Artık gelenekselleşen BMD Aile İftarımızın 6. yapıyoruz. Başta bu güzel etkinliği başlatanlar olmak üzere şu an bizimle olan olamayan tüm BMD Ailesi üyelerine şahsım ve Yönetim Kurulundaki tüm arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Gönlüm ister ki bu tür etkinliklere eksiksiz tüm BMD üyeleri katılsın. Umarım bu hayalimde bir gün gerçekleşir.” dedi.

musasavas

Savaş sözlerine; “Diğer yandan çok özel bir teşekkürü de iki yıldır iftarımızın sponsorluğunu yapan ve mütevaziliği ile kalbime dokunan Başarsoft hak ediyor. Bu güzel etkinliğimizde bizimle olan Başarsoft ailesine de şahsım ve Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ediyorum.” şeklinde devam etti.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir