Çalışmak için işe gitmeyin

Bir ofise bağlı kalmadan evden ya da istenilen herhangi bir yerden çalışmak bir çok çalışanın hayali. Bugünkü teknolojide bunun pek çok çözümü var. Bunlardan biri de, ETGI Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar’ın verdiği bilgiye göre, PlaceCam Video Konferans ve Kurumsal İletişim Sistemi.

Sistem kriptolu bir şekilde anlık mesajlaşma ve dosya gönderilmesini sağlıyor. Aynı anda çok sayıda kişi ile sesli ve görüntülü görüşme yapılmasına imkan verirken, bilgisayarınızda açık Word, Excel, sunum ya da herhangi bir uygulamayı ortak paylaşıma sunabiliyor.

Örneğin bir word dokümanı açıp sırasıyla her kez bu doküman üzerinde yazabilmek mümkün. Web tarayıcınızı açıp herhangi bir web sayfasını istediğiz kişilere gösterebilir üzerinde görüşebilirsiniz. Bütün bunların yanında görüşmelerinizi kayıt edebilir  ve daha sonra da seyredebilirsiniz.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir