Canlı yayını 12 saat geriye sarın

Turkcell, kişisel televizyon platformu Turkcell TV’yi geliştirerek Turkcell TV Plus adıyla piyasaya sundu.

Uygulama ile akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya televizyonda izlemeye başlanılan bir programa, diğer cihazlar üzerinden kalınan yerden devam edilebileceği açıklandı.

Turkcell TV Plus hizmeti, hareket halindeki kullanıcılar için Turkcell 3G altyapısı üzerinden, sabit kullanıcılar içinse, Turkcell Superonline fiber altyapısı üzerinden izlenebilecek.

Şirketin yeni uygulamasında izlenilen herhangi bir kanalın 12 saat önceki canlı yayına erişebilme imkanı bulunduğu belirtiliyor.

Web üzerinden izleme imkanı veren TV Plus paketi ayda 2,90 TL, cep veya tabletten izleme imkanı veren TV Plus paketine ise ayda 5,90 TL ödeyerek abone olunabiliyor.

Ev veya işyerlerindeki televizyonlardan TV Plus izlemek içinse ayda 59 TL ödemek gerekiyor. Ayrıca 2 TL’den başlayan fiyatlarla film kiralama hizmeti sunuluyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir