CapsMatic’le tek tıkla ‘caps’ oluşturun

Turkcell Superonline, sosyal medyada mizah konusu olan komik, şaşırtıcı ve esprili kısa yazılar (Caps) oluşturmayı kolaylaştıran CapsMatic uygulaması geliştirdi.

Turkcell Superonline açıklamasına göre şirket, yeni mobil uygulaması CapsMatic’i tüketicilerin beğenisine sundu. Hem iOS, hem de Android cihazlar için geliştirilen uygulama ile hazır ya da yeni fotoğraflara kolayca Caps eklemek mümkün olacak.

DeryaKaradas

Ücretsiz olarak yüklenebilen ve herkesin kullanımına açık olan olan CapsMatic uygulaması ile mevcut ya da yeni bir fotoğrafa yazı ekleyerek anında Caps oluşturmak kolaylaşacak.

Turkcell Superonline’ın reklam yüzlerinden biri olan ve aynı zamanda Yalan Dünya dizisinde Zerrin karakterini canlandıran Derya Karadaş da uygulama ile Caps’ini paylaşanlar arasında yer aldı.

ilberortayli

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir