Casper’dan ‘slim fit’ notebook

Casper’dan standart notebook anlayışını rafa kaldıracak yeni bir ürün daha… Notebooklarda yeni dizayn anlayışı ile birlikte “slim fit” tasarımları tüketicilerin beğenisine sunuldu. Özel LED dizaynı, parmak izi göstermeyen yapısı, platinum rengi ve %20 daha ince tasarımıyla “Casper Nirvana Yeni İnce Dizayn Notebook” bilgisayarını yanından ayırmak istemeyenlerin yeni kullanıcıların beğenisini topluyor. Yeni İnce Dizayn Notebook yüksek hızı ve G sensör teknolojisiyle kullanıcılara ekstra güvenlik sağlıyor.

Dizüstü bilgisayar kategorisindeki liderliği kimseyi bırakmayan Casper, ürün yelpazesini  “Yeni İnce Dizayn Notebook” ile genişletti.  Standart notebooklara oranla %20 daha ince olan “Casper Yeni İnce Dizayn Notebook” zarif ve göz alıcı tasarımının yanı sıra performanstan da ödün vermiyor. Özel LED ışıklarla tasarlanmış hoparlörü, dokunduğunuz anda dinamikliğini hissedeceğiniz iç dizaynı ile kusursuz bütünlük oluşturan tasarımı kullanıcılarının beğenisini topluyor. Casper Yeni İnce Dizayn Notebook, oyun oynama ve film izleme keyfinizi de en üst boyuta taşıyor.

Intel Core i7 işlemcisi, yüksek grafik performansı ile en zor içerikli oyunları dahi kolaylıkla ve zevkle oynamak isteyenler için 3GB ddr3 Nvidia GT630 ekran kartı, 16GB DDR3 bellek ve 1000GB SATA Hardisk ile yüksek depolama kapasitesine sahip Nirvana İnce Dizayn Notebook teknoloji severlerin vazgeçilmezi oluyor. Ekran görüntüsünde canlılık ve gerçeklik arayanlara geniş ekran ayrıcalığı ile 15.6”HD LED ekranıyla çözüm sunuyor. Ayrıca, 3 watt özelliği ile yüksek ses kalitesi sayesinde müzik dinlemek, video ve film izlemek artık çok daha zevkli.

Nirvana İnce Dizayn Notebook serisi, topladığı beğeni ve ilgiyle birlikte platin rengine alternatif olarak, beyaz ve siyah renk seçenekleri de çok kısa zaman içerisinde kullanıcılarıyla buluşacak. Casper’ın yeni gözdesi “Yeni İnce Dizayn Notebook”, G sensör teknolojisi sayesinde hard diski, düşme, çarpma, sarsıntı anında şoklara karşı koruma altına alıyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın