CeBIT, 3 etkinlikle birden İstanbul’da

CeBIT Bilişim Eurasia, CeBIT Sinerji Zirvesi ve CeBIT Global Conferences, WOW Convention Center’da düzenlenen törenle açıldı. Bu yıl ilk kez CeBIT Bilişim Eurasia, CeBIT Sinerji Zirvesi ve CeBIT Global Conferences tek çatı altında buluşuyor.

CeBIT, 24-27 Ekim 2013 tarihleri arasında, 4 gün boyunca İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi’nde 14. kez bilişim dünyası profesyönellerini, onbinlerce teknoloji tutkunun ve sektöre yön veren çok önemli isimleri ağırlıyor.

Bu yıl ilk kez 3 ana konsept ile ziyaretçilerinin karşısına çıkan olan CeBIT, Fuar, Sinerji Zirvesi ve Global Konferans’dan oluşuyor. Ürün ve firmaların sergilendiği fuar alanında ziyaretçiler teknolojiye dokunabilirken, Zirve ve Global Konferans’da bilişimin geleceği ve sosyal içerikli konular ile bilgileniyor. CeBIT Hannover, Almanya’da gerçekleştirilen CeBIT Global Konferans’nın, Avrasya ayağı CeBIT Sinerji Zirvesi ile birlikte ilk kez İstanbul‘da düzenleniyor.

CeBIT Bilişim Eurasia Fuarı 24-27 Ekim 2013 tarihleri arasında 4 gün boyunca CNR Expo Fuar Merkezi’nde gerçekleşirken, CeBIT Global Konferansı ve CeBIT Sinerji Zirvesi 24-26 Ekim 2013 tarihleri arasında 3 gün boyunca WOW Convention Center’da gerçekleşecek. Platformda bu yıl da; “Kentsel Dönüşüm ve Teknoloji” ile, “Akıllı Kentler ve Akıllı Belediyelerde Yaşam” temaları ön plana çıkıyor.

CeBIT Sinerji Zirvesi ve CeBIT Global Konferansı, bu yıl üç farklı salondan canlı yayın ile dünyadaki izleyicilerine ulaşıyor. Zirve süresince etkinlikler 3 gün süre ile canlı yayın ile tv.cebitbilisim.com adresinden dünyanın her yerinden izlenebilecek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir