Cepten alışveriş sitesi açabilirsiniz

Tüm dünyaya güvenli bir şekilde satış yapma imkânı sunan, internette alışveriş sitesi açmanın en kolay ve en yeni yolu Sopsy ile şimdi cep telefonlarınızdan da alışveriş sitenizi açılabilirsiniz. Ayrıca, bir yıl boyunca tüm Turkcelllilere ücretsiz!

İşini internete taşımak isteyen tüm girişimciler, artık cep telefonlarından da kolayca alışveriş sitelerini açabilecekler. Sopsy.com ile cep telefonlarınızdan da alışveriş sitenizi açabilecek; sitenizi, ürünlerinizi, ayarlarınızı kolayca yönetebileceksiniz.

Siparişlerinizi anında cep telefonunuzdan görüntüleyebilir, yeni bir ürün eklemek istediğinizde, cep telefonunuzdan fotoğrafını ekleyip, fiyatını ve detaylarını girip hemen satışa çıkartabilirsiniz.

Girişimciye olduğu kadar müşterilere de kolaylıklar sağlayan Sopsy ile müşterileriniz mobil uyumlu sitelerde rahatlıkla alışveriş yapabilecekler. Cep telefonlarından Sopsy ile açtığınız sitenizi ziyaret eden müşteriler, ürünlerinize cep telefonuna uyumlu tasarlanmış sayfalardan ulaşabilecek ve ürünlerinizi kolayca satın alabilecekler.

Turkcellliler, Turkcell-Sopsy sponsorluğunda tam 1 yıl boyunca ücretsiz alışveriş sitesi açabiliyorlar. Tek yapmaları gereken 2222’ye “sopsy” yazıp göndermek ve gelen kodu, Sopsy’ye üye olduktan sonra “Ayarlar” sayfasında girmek.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayınlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir