Cepten fatura ödeme kolaylığı

Turkcell, CLK Boğaziçi Elektrik, Digiturk ve Turkcell Superonline faturalarının Turkcell Cüzdan ile ödenmesi için ilgili kurumlarla anlaşma yaptığını açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell Cüzdan kullanıcıları hem Turkcell faturalarını hem de bu kurumlara ait faturalarını herhangi bir ödeme noktasına gitmeden cep telefonları ile ödeme imkânına kavuştu.

7 gün 24 saat, bulundukları yerden faturalarını ödeme kolaylığına kavuşan Turkcell’liler, faturalarını geciktirmemek için son ödeme tarihi öncesinde hatırlatılmasını da sağlayabiliyor. Fatura ödeme işleminden ilk etapta sadece Garanti Bankası kartlarını kullananlar yararlanabiliyor.

Başka banka kartı sahipleri ya da kartı olmayanlar ise, akıllı telefonlarına indirdikleri Turkcell Cüzdan’larına tanımlı GarantiParam sanal ön ödemeli kartlarına TİM’lerden ya da Garanti Bankası Paramatik’lerinden para yükleyerek fatura ödeme özelliğinden yararlanabiliyor.

Yazar: TechnoLogic

TechnoLogic, Melih Bayram Dede yönetiminde yayımlanan, teknolojiyle ilgili haber ve yorumlara yer veren bir haber portalıdır. 2012 yılının Şubat ayında yayına başlayan TechnoLogic’teki haber ve yorumları takip etmek için sosyal ağ hesaplarımızı izlemeye alabilirsiniz. E-Posta: iletisim@technologic.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir